اولین رویداد «فناوری در خدمت درمان»  برگزار شد.

با همکاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر روز چهارشنبه ۲۹ مرداد، با حضور مسئولان بیمارستان‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه سلامت کشور برگزار شد. در این رویداد که به شکل آنلاین برگزار ‌شد و «بهزی» در کنار فناوران و شرکت های دانش بنیان به ارائه محصولات خود برای یاری و حمایت از بیمارستانها پرداخت. در نخستین رویداد فناوری در خدمت درمان تیم‌های فناوری چون بهزی به منظور آشنایی هر چه بیشتر مسئولان و مدیران اجرایی بیمارستان‌ها محصولات و فعالیت‌های خود را معرفی کردند.

در ابتدای این رویداد مسئولان و مدیران بیمارستان‌های امام خمینی، شریعتی، امیراعلم، بهارلو، مرکز قلب، مرکز طبی، سینا و ضیائیان ضمن تقدیر از نقش شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های فناوری در دوران شیوع کرونا خواستار کمک‌ هر چه بیشتر این شرکت‌ها در رفع کمبودها و نواقص مراکز درمان و سلامت کشور شدند. در ادامه بهزی و ۶ فناوری دیگر در دوران شیوع ویروس کرونا به کمک راهکارهای نوآورانه خود خدمات ارزشمندی در زمینه حفظ سلامت افراد شاغل در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، کاهش میزان بار کاری کادر درمان، کمک به حفظ هر چه بیشتر فاصله اجتماعی افراد جامعه، کمک به پیشگیری از مشکلات حوزه سلامت روان و… ارائه دادند.

بهزی  نیز فعالیت‌های این شرکت در زمینه پایش و آموزش بیماران را تشریح کرد. «بهزی» یکی از اولین تیم‌هایی است که همزمان با شروع به کار مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر در سال ۹۶ مورد حمایت این مرکز قرار گرفت و در حوزه عرضه خدمات مکمل درمان شامل آموزش خود مراقبتی، ارتباط با پزشک و پایش مستمر بیماران فعالیت می‎کند.

مدیر بهزی در نخستین رویداد فناوری در خدمت درمان با اشاره به بخش پنهان حوزه سلامت گفت : «ما اعتقاد داریم که درمان فقط دارو نیست و موضوعاتی مثل آموزش بیمار، ارتباط مستمر بیمار با پزشک و پیگیری مداوم وضعیت بیمار در تمامی فرآیند درمان لازم و حتمی است». بهنوش، معاون درمان بیمارستان بهارلو در ادامه صحبت های مدیربهزی گفت : «از خدماتی که بهزی ارائه می‌دهد بسیار خرسند هستیم و به نظر ما حضور بهزی و فناوری‌های مشابه آن برای مراکز درمانی ضرورت زیادی دارد».

بهزی سرویس نوینی است که برای آموزش، پشتیبانی و پایش روند بهبودی بیمار و ارتباط او با پزشک طراحی شده است. بهزی به کمک داده‌هایی که از طریق بیماران گزارش می‌شود ابعاد سبک زندگی آنها را می‌سنجد و از طریق آموزش‌های مستمر بیماران، امکان حفظ و پیشرفت روند درمان را فراهم می‌کند. از سوی دیگر پزشکان هم به کمک این برنامه و رابط کاربری آسان آن، می‌توانند از راه دور و به راحتی در هر لحظه وضعیت بیماران را ارزیابی کنند و اقدامات لازم را برای درمان انجام دهند. آموزش، پایش، نوبت‌دهی، پاسخ به پرسش‌ها و رصد لحظه به لحظه وضعیت بیماران از جمله خدماتی است که در برنامه بهزی ارائه می‌شود.

خدمات بهزی در دوران شیوع کرونا به کمک کادر درمان و مراکز سلامت آمد و این تیم توانست با حضور دربیمارستان‎های مرجع مانند مسیح دانشوری و امام خمینی با ثبت‌نام بیماران در سامانه بهزی سهم به سزایی در کاهش حضوری افراد به بیمارستان‌ها داشته باشد. برنامه این رویداد را میتوانید از طریق بخش زیر مشاهده فرمایید:

 

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!  بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.