کبد چرب از دهان شروع میشود!

همان طور که در مطالب گذشته به هدف بهزی از ایجاد پادکست ها و معرفی آن پرداختیم،در قسمت اول این پادکست هم ما سعی داشتیم کبدچرب را به عنوان یک بیماری شایع بررسی کنیم اما دیدید که در کنار کبد چرب، مبحث هاضمه به نوعی موضوع اصلی این پادکست شد چرا که کبد بخشی از فرایند هضم در بدن را بر عهده دارد و خیلی از عادت های ما میتواند روی خوب کار کردن و یا عدم کارایی صحیح آن اثر بگذارد. در این بخش هم همکارانم آقای دکتر محمد علی زارعیان و آقای سعید نصرت آبادی به همراه خانم دکتر فاطمه معینی به گفتگوی خود ادامه میدهند و با نهایت توان سعی میکنند تا به بخشی از حقایق و باورهای نادرست در مورد موضوع هضم و گوارش اشاره کنند.
همانطور که میدانید وظیفه بهزی جستجوی روش های پیشگیری، درمانی و کنترل بیماری ها در هر نقطه از جهان است و در کنار پادکست، در اپ بهزی این روش های را به همراه صدها پزشک دیگر بررسی کرده تا به سرعت در دسترس بیماران قرار بگیرد. لذا جستجوی ما برای یافتن روش های درمانی مناسب فقط به پادکست خلاصه نمیشود و همیشه و هر لحظه آخرین نتایج یافته های علمی در حوزه بیماری های مختلف را میتوانید به صورت اختصاصی و متناسب با وضعیت جسمی و بدنی خودتان در اپ بهزی دریافت کنید.
با ما همراه باشید.

در تولید مقاله بالا از مطالب صفحات زیر و برخی از دیگر منابع استفاده شده است .

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.