کسب مقام دوم توسط تیم بهزی در رویداد کار آفرینی فناوری های دیجیتال پزشکی و سلامت

رویداد کارآفرینی فناوری های دیجیتال پزشکی و سلامت

مرکز نوآوری رفاتک باهمکاری وزارت بهداشت، سازمان نظام پزشکی کشور، سازمان نظام پرستاری و سایر بازیگران کلیدی حوزه پرستاری، رویداد کارآفرینی فناوری های دیجیتال پزشکی و سلامت جهت ارائه فرصت‌های کارآفرینی و فعالان حوزه فناوری‌های دیجیتال پزشکی و سلامت ۸ شهریورماه، در محل مجتمع خدمات فناوری شریف برگزار کرد.
در این رویداد بازدیدکنندگان بسیاری از سازمان‌های فعال در حوزه سلامت تا سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی شرکت کردند و به گپ‌وگفت دوستانه با تیم‌ها پرداختند. آقای دکتر حریرچی، قائم مقام وزیر بهداشت در سخنرانی اختتامیه خود، از لزوم توسعه فعالیت‌های کارآفرینی دیجیتال صحبت کرد و به فعالیت‌های حمایتی وزارت بهداشت در این حوزه اشاره کرد.
در این رویداد ۸۰ تیم ثبت‌نام کردند و در نهایت ۲۵ تیم جهت ورود به رویداد توسط کمیته ارزیابی انتخاب شد. در نهایت سه تیم به ‌عنوان تیم‌های برنده این مسابقه انتخاب شدند. تیم بهزی (سامانه هوشمند آموزش، مراقبت و ارزیابی بیماران) در این رویداد رتبه دوم را کسب کرد.

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.