همانطور که در برنامه های قبل دیدیم تیم بهزی به عنوان سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان  (فالوآپ) به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد. به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزیbehzee.ir ) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

محتوای بحث شده در وبینار مدیریت استرس کرونا:

در بخش اول گفتگوی خود را با سرکار خانم دکتر طاهره سوری آغاز کردیم، در بخش دوم با جناب آقای دکتر مسعود فلاحی، صحبت خود را ادامه دادیم، در ادامه با جناب اقای دکتر علی صادقی نیا گفتگو انجام شد و در انتها با جناب آقای دکتر یوسف فکور صحبت کردیم:

  1. تجربه پزشکان متخصص عفونی در زمان کرونا
  2. تجربه بیماران در مسیر بهبود وضعیت اضطرابی
  3. روش های استفاده شده در مسیر بهبود و کاهش اضطراب
  4. چالش های پوستی در بیماران مبتلا به کرونا
  5. راه کار های ببهبود بیماری های پوستی
  6. چالش های روحی برای بیماران و کادر درمان در دوران کرونا
  7. راه کار های مدیریت و کنترل استرس در دوران کرونا
  8. طرح تحقیقانی مدیریت استرس اجرا شده به مدت ۳ ماه

ویدیو مربوط به این وبینار را میتوانید در زیر مشاهده فرمایید.

 

در تولید مقاله بالا از مطالب صفحات زیر و برخی از دیگر منابع استفاده شده است .

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.