هر آنچه در مورد خود مراقبتی درناباروری باید بدانیم

با یک قسمت دیگر از پادکست بهزی در خدمت شما هستیم. لازم اشاره کنیم که میان این قسمت و شماره قبلی پادکست بهزی بیش از ۱ ماه فاصله افتاده است. دلیل ایجاد این فاصله، شیوع ویروس کروناست و تمام تمرکز تیم ما در این لحظه ارائه خدمت به بیماران مبتلا به این ویروس و افرادی است که میخواهند به این شرایط دچار نشوند. تیم بهزی آگاهانه معتقد است در کنترل یک همه گیری چند موضوع مهم وجود دارد: آموزش رفتارهای صحیح خود مراقبتی در شرایط پیشگیری، قرنطینه و بیماری، ایجاد حس امنیت با حفظ ارتباط با کادر درمان از راه دور و پایش علایم به صورت روزانه برای تشخیص زودهنگام و اقدام سریع. بهزی هم سعی کرد تا به سرعت خدمات خود را با همه دانش در دسترس بیماران قرار دهد تا مسئولیت حرفه ای و اجتماعی خود را به انجام رسانده باشد.

اما در تمام مدت ارائه این خدمات به خاطر داشتیم که کرونا، تنها مشکل موجود در زندگی روزمره ما نیست و هموطنان ما چالش های دیگری هم دارند. مثلا برخی درگیر بیماری هایی چون دیابت، آلرژی، اگزما، آسم، کبد چرب و سرطان هستند و به هیچ وجه تاثیر و نفوذ کرونا نباید دسترسی آنها را به داده های مناسب و به روز تحت تاثیر قرار دهد و از این رو تصمیم گرفتیم که قسمت بعدی پادکست را منتشر کنیم.

در قسمت دهم پادکست بهزی به یکی از مراکز پیشرو در زمینه ارائه خدمات آموزش، پشتیبانی و پایش در ایران رفتیم که در عین حال از برترین مراکز ارائه خدمات تولید مثل و ناباروری می باشند. در این پادکست در خدمت خانم آدرسی هستیم از همکاران پر تلاش و حاذق پژوهشکده علوم تولید مثل یزد که بیماران خودشون رو برای دریافت خدمات درمانی موثر تر و ماندگار تر از طریق سامانه بهزی آموزش داده و پشتیبانی کرده و پایش میکنند. با افتخار اعلام میکنیم که در کنار هموطنان عزیزمان در ایران، اتباع کشورهای بسیاری هم از خدمات این مرکز استفاده کرده و به نتایج مثبت میرسند و این مرکز هم وظیفه خود میداند که نتیجه خدمات خود را به وسیله بهزی با آموزش استحکام داده و در فرای مرز ها هم ارزیابی کند.

از شما دعوت میکنیم اگر به حوزه بارداری ،باروری و نازایی علاقمند هستید و یا اگر خودتان یا اطرافیانتان با این چالش دست و پنجه نرم میکنند این پادکست را بشنوید و از محتوای آن بهره مند شوید .
در انتظار دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما هستیم. با ما همراه باشید.

مطالبی که در این پادکست خواهید شنید:

۱٫ چه سبک زندگی برای بارداری سالم و موفق کمک میکند
۲٫ چه موقع میتوان گفت که یک زوج در بارداری چالش دارند
۳٫ چالش های فرهنگی چطور روی بارداری تاثیر میگذارد
۴٫ چه زمان هایی اقدام برای بارداری میتواند با احتمال بالاتری موفقیت آمیز باشد
۵٫ بهزی چطور میتواند به بارداری موفق کمک کند؟
۶٫ نقش چاقی و اضافه وزن در بروز ناباروری چیست؟
۷٫ قبل از ازدواج باید به چه نکاتی توجه کنیم تا به آسانی بارور شویم؟
۶٫ در صورت بارداری بعد از یک دوران ناباروری چه باید کرد؟

در تولید مقاله بالا از مطالب صفحات زیر و برخی از دیگر منابع استفاده شده است .

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.