پادکست بهزی به دنبال این است که بهتری روش درمانی در ادامه سلامتی و یا بهبود بیماری های مختلف چیست؟

پادکست به یک برنامه صوتی گفته میشود که در چند بخش تولید و منتشر میشود و توسط شنوندگان معمولاً بر روی یک پخش‌کنندهٔ موسیقی دیجیتال قابل دریافت و پخش است. این روش ارائهٔ محتوا در سال ۲۰۰۴ محبوبیت و گسترش یافت و گاه به آن رادیوی اینترنتی گفته می‌شود. این روش تولید برنامه ها شاید هم اکنون یکی از مورد پذیرش ترین روش ها برای انتقال داده ها است و بهزی هم در سال ۱۳۹۸ توسعه محتوا روی این نوع رسانه را آغاز کرده است.

بهزی میخواهد در این برنامه با درمانگرانی از سرتاسر جهان صحبت کند و دریابد که هر کدام از آنها در خصوص مراقبت و بهبودی چه نظری دارند و بیماران خود را به چه روش شفا میدهند. این سوالی است که بهزی برای پاسخ به آن سفر خود را شروع کرده است.

بهزی سامانه ارائه کننده خدمات پشتیبانی، آموزش و ارزیابی به بیماران بوده و درتلاش است تا بهترین نکات آموزشی و روش های بهبود را از محققان، دانشمندان، پزشکان، روانشناسان، درمانگران و بیماران سرتاسر دنیا بشنود و با شما درمیان بگذارد. توسعه سلامتی به درست ترین روش هدف ماست و اینبار از طریق این پادکست بهزی آمده ایم تا به موضوعاتی چون باور های نادرست، روش های درمانی مدرن و توصیه های حیاتی برای یک بیماری به صورت عمقی بپردازیم.

فهرست پادکست های منتشر شده :

فایل زیر نیز معرفی برنامه های صوتی بهزی است

لطفا بعد از شنیدن پادکست ها دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید و بفرمایید در فایل های بعدی بهزی دوست دارید در مورد چه موضوعاتی صحبت کنیم. پادکست بهزی را میتوانید از اپ های پادگیر(پادکست) آپارات و کانال تلگرامی بهزی دریافت کنید.

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.