نقش هورمونها در روحیه ما با دکتر مهتاب لاهیجانی

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، در قالب پادکست، لایو بهزی و مقالات، این راه کار ها را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد. با ما در لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) همراه باشید.

در قسمت ۳۸ از لایو بهزی با موضوع آشنایی با هورمونهای بدن و راه کار های متعادل سازی  پیشگیری از کاهش آن با خانم دکتر مهتاب لاهیجانی پزشک و متخصص صنایع غذایی از کشور استرالیا همراه بودیم. در این لایو پس از بررسی موضوع از ابعاد مختلف به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده شد. همیشه میتوانید برای مشاوره با خانم مهتاب لاهیجانی، اپلیکیشن بهزی کابران و بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی ، علائم عدم تعادل هورمونی
بهزی ، علائم عدم تعادل هورمونی
بهزی، سطح هورمونی مناسب در مردان
بهزی، سطح هورمونی مناسب در مردان
بهزی، چطور سطح مناسب هورمونی داشته باشیم؟
بهزی، چطور سطح مناسب هورمونی داشته باشیم؟

محتوای گفتگو هورمون ها:

  1.  در بدن ما چه هومونهایی وجود دارند که در خلق و خوی ما موثرند؟
  2. دوپامین، سرتونین، آکسیتوسین، ملاتونین، اندورفین، آدرنالین، نواپی نفرین، کورتیزول چیست؟
  3. چه مواد غذایی برای متعادل سازی این هورمونها مناسب است

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!  بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار و پیگیری درمان (فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.