بیماری های گوارش و معده با دکتر فاطمه معینی

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، در قالب پادکست، ، لایو بهزی و مقالات، این راه کار ها را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.  با ما در لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) همراه باشید

یکی از اصلی ترین اهداف #بهزی بررسی شایع ترین بیماری های موجود در ایران و جهان و آشنایی با روش خود مراقبتی و درمان آنهاست. بیماری های دستگاه گوارش و علی الخصوص معده چون #ریفلاکس، #زخم_معده ، #گاستریت و …. از بیماری هایی هستند که در جهان بسیار #شایع است و با سبک زندگی موجود همه ما در معرض #خطر آن هستیم.

در قسمت ۳۷ از لایو بهزی با موضوع بیماری های گوارش و معده و راه کار های پیشگیری از آن با دکتر فاطمه معینی پزشک عمومی و متخصص طب ایرانی همراه بودیم. در این لایو به بررسی بیماری هایی چون ورم معده، گاستریت، ریفلاکس و …. پرداخته شد و روش های کنترل و بهبود آن از ابعاد مختلف بررسی و به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده شد. همیشه میتوانید برای مشاوره با خانم فاطمه معینی، اپلیکیشن بهزی کابران و بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی، علائم ریفلاکس معده

بهزی، علائم ریفلاکس معده

بهزی، غذاهای تشدید کننده ریفلاکس معده
بهزی، غذاهای تشدید کننده ریفلاکس معده
بهزی، علائم ورم معده یا گاستریت
بهزی، علائم ورم معده یا گاستریت
بهزی، علت و درمان کاستریت و ورم معده
بهزی، علت و درمان کاستریت و ورم معده

محتوای گفتگو بیماری های گوارش و معده:

  1.  معده کجاست و به چه بیماری هایی مبتلا میشود؟
  2. بیماری گاستریت، ورم معده ، ریفلاکس، سرطان معده و … چیست؟
  3. چه روش های درمانی برای این بیماری ها وجود  دارد؟
  4.  آیا میتوان از این بیماری ها پیشگیری کرد؟
  5. آیا محدودیت سنی برای این بیماری وجود دارد
  6. آیا واکسن برای جلوگیری از این بیماری در سنین بالا مناسب است؟
  7. چه روش های تشخیصی برای HPV وجود دارد؟

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!  بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار و پیگیری درمان (فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.