بیماری های رحم  با دکتر فرناز مشیری

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، در قالب پادکست، ، لایو بهزی و مقالات، این راه کار ها را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.  با ما در لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) همراه باشید

در قسمت ۳۶ از لایو بهزی با موضوع بیماری های رحم، سرطان و HPV و راه کار های پیشگیری از آن با دکتر فرناز مشیری جراح و متخصص زنان و زایمان همراه بودیم. در این لایو به بررسی بیماری های زنان چون سرطان و ویروس اچ پی وی HPV یا پاپیلوم انسانی و …. و راه کارهای کنترل آن پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای کنترل بیماری های دستگاه تناسلی و باور های غلط پیرامون آن را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با خانم دکتر فرناز مشیری، اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

علائم سرطان رحم

علائم سرطان رحم

اندرومتریوز چیست
اندرومتریوز چیست
روشهای درمانی آندومتریوز
روشهای درمانی آندومتریوز

محتوای گفتگو بیماری های رحم:

  1.  رحم کجاست و به چه بیماری هایی مبتلا میشود؟
  2. بیماری ویروسی HPV  یا پاپیلوم انسانی چیست؟
  3. چه روش های درمانی برای این بیماری وجو دارد؟
  4.  آیا علت این بیماری لزوما خیانت یکی از زوجین است؟
  5. آیا محدودیت سنی برای این بیماری وجود دارد
  6. آیا واکسن برای جلوگیری از این بیماری در سنین بالا مناسب است؟
  7. چه روش های تشخیصی برای HPV وجود دارد؟

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!  بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار و پیگیری درمان (فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.