بیماری های ریه با دکتر امیرحسین درویش زاده

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد. به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۳۴ از لایو بهزی با موضوع بیماری های تنفسی و ریه و راه کار های پیشگیری از آن با دکتر امیرحسین درویش زاده  پزشک عمومی و پژوهشگر سلامتی همراه بودیم. در این لایو به بررسی بیماری های تنفسی مثل نارسانی مزمن تنفسی، کرونا، آنفولانزا، سرطان ریه، آسم و …. و راه کارهای کنترل آن پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای کنترل بیماری های تنفسی را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با آقای دکتر درویش زاده، اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی، بیماری نارسایی مزمن تنفسی چیست؟
بهزی، بیماری نارسایی مزمن تنفسی چیست؟
بهزی، چطور از بیماری ریه و تنفسی جلوگیری کنیم؟
بهزی، چطور از بیماری ریه و تنفسی جلوگیری کنیم؟
بهزی، خود مراقبتی در نارسایی مزمن ریوی
بهزی، خود مراقبتی در نارسایی مزمن ریوی

محتوای گفتگو بیماری های تنفسی :

  1. ریه چیست و بیماری های تنفسی چگونه به وجود می آید؟
  2.  علائمم واقعی و غیر واقعی بیماری های تنفسی چسیت؟
  3. روش های خود مراقبتی و سبک زندگی سالم برای پیشگیری از بیماری های تنفسی چیست؟
  4. روش های بهبود و مقابله با بیماری های ریوی چون کرونا، آسم، نارسایی مزمن تنفسی ، آمفیزم  و…چه چیز هایی هستند؟
  5. روش مدیریت و جلوگیری از بد تر شدن بیماری های ریوی و … چیست؟
  6. روش صحیح استفاده از اسپری های تنفسی و ابزار های دم یار چیست؟
بهزی، مواد غذایی برای تقویت ریه ها
بهزی، مواد غذایی برای تقویت ریه ها

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!  بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار و پیگیری درمان (فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.