بیماریهای قلب و عروق با دکتر محمد مهجوریان

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد. به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۳۳ از لایو بهزی با موضوع بیماری های قلب و عروق و راه کار های پیشگیری از آن با دکتر محمد مهجوریان متخصص قلب و عروق همراه بودیم. در این لایو به بررسی بیماری های قلب و عروق مثل فشار خون، سکته قلیی، کلسترول بالا و …. و راه کارهای کنترل آن پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای کنترل بیماری های قلبیو عروقی را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با آقای دکتر محمد مهجوریان، اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی، بیماری های قلبی و عروقی
بهزی، بیماری های قلبی و عروقی
بهزی، شایع ترین مشکلات قلبی
بهزی، شایع ترین مشکلات قلبی
بهزی،عوامل ایجاد بیماری های قلبی و عروقی
بهزی،عوامل ایجاد بیماری های قلبی و عروقی
بهزی، روش های تشخیصی بیماری های قلبی و عروقی
بهزی، روش های تشخیصی بیماری های قلبی و عروقی

محتوای گفتگو بیماری های قلب و عروق :

  1. بیماری های قلب و عروق چگونه به وجود می آید؟
  2.  علائمم واقعی و غیر واقعی بیماری های قلبی چسیت؟
  3. روش های خود مراقبتی و سبک زندگی سالم برای پیشگیری از بیماری های قلبی چیست؟
  4. روش های بهبود و مقابله با بیماری های قلبی چه چیز هایی هستند؟
  5. روش مدیریت فشار خون، تپش قلب،گرفتگی عروق و … چیست؟
بهزی، علائم بیماری های قلبی و عروقی
بهزی، علائم بیماری های قلبی و عروقی
بهزی، چطور از بیماریهای قلبی جلوگیری کنیم؟
بهزی، چطور از بیماریهای قلبی جلوگیری کنیم؟

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!  بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار و پیگیری درمان (فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.