پیشگیری و کنترل اضطراب با دکتر سهیل صالحی

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد. به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۳۲ از لایو بهزی با موضوع اضطراب، ترس، فوبیا و استرس و راه کار های بهبود وضعیت روحی و روانی با دکتر سهیل صالحی، عصب روانشناس همراه بودیم. در این لایو به بررسی علل اضطراب و راه کارهای کنترل آن از دیدگه دستگاه عصبی و مغزی پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای مدیریت اضطراب را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با آقای دکتر سهیل صالحی، اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

اضطراب و استرس چیست؟
اضطراب و استرس چیست؟
بهزی و عوامل ایجاد کننده استرس و اضطراب
بهزی و عوامل ایجاد کننده استرس و اضطراب
بهزی عوارض اضطراب و استرس در طول زمان
بهزی عوارض اضطراب و استرس در طول زمان

محتوای گفتگو اضطراب، استرس، فوبیا :

  1. اضطراب و استرس و  فوبیا و ترس چیست و چطور در زندگی ما ظاهر میشود؟
  2. روش های خود مراقبتی و سبک زندگی سالم برای پیشگیری از اضطراب مزمن چیست؟
  3. روش های بهبود و مقابله با اضطراب و استرس چه چیز هایی هستند؟
  4. روش مدیریت فوبیا از تاریکی، ارتفاع، حیوانات و سخنرانی  چیست؟
بهزی- راه کارهای کاهش و مدیریت اضطراب
بهزی- راه کارهای کاهش و مدیریت اضطراب
بهزی- راه کارهای کاهش و مدیریت اضطراب
بهزی- راه کارهای کاهش و مدیریت اضطراب

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!  بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار و پیگیری درمان (فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.