پیشگیری و بهبود آرتروز زانو با دکتر فرشید مشیری

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد. به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۳۱ از لایو بهزی با موضوع آرتروز مفاصل و زانو و سبک زندگی مناسب برای بهبود وضعیت اسکلتی و عضلانی بدن با دکتر  فرشید مشیری متخصص و جراح ارتوپد و متخصص شانه و زانو همراه بودیم. در این لایو به بررسی ابعاد سبک زندگی سالم برای پیشگیری از آرتروز و تقویت سلامتی برای جلوگیری پیشرفت عوارض آرتروز مفاصل مرتبط پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای مدیریت در مواجه با آرتروز را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با آقای دکتر فرشید مشیری، اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی و شناخت درد مفاصل و آرتروز زانو
بهزی و شناخت درد مفاصل و آرتروز زانو
بهزی، حقایل در مورد آرتریت
بهزی، حقایل در مورد آرتریت.
انواع آرتری و عوامل زمینه ساز
انواع آرتری و عوامل زمینه ساز

محتوای گفتگو آرتروز زانو :

  1. آرتروز زانو و آرتریت روماتوئید چیست؟
  2. روش های خود مراقبتی و سبک زندگی سالم برای پیشگیری و بهبود بیماری های زانو چیست؟
  3. روش درمانی تعویض مفصل زانو چیست و چه زمانی تجویز میشود؟
  4. افزایش وزن و تاثیر چاقی روی مشکلات زانو چیه؟
  5. علت گرفتگی زانو و گزگز کردن مفاصل چیست؟
بهزی، غذاهای مناسب برای سلامت مفاصل
بهزی، غذاهای مناسب برای سلامت مفاصل

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!  بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار و پیگیری درمان (فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.