سبک زندگی سالم برای داشتن سیستم ایمنی قدرتمند با خانم دکتر مهتاب لاهیجانی

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۲۷ از لایو بهزی با موضوع سبک زندگی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن با خانم دکتر مهتاب لاهیجانی پزشک و متخصص صنایع غذایی از استرالیا همراه بودیم. در این لایو به بررسی انواع  ابعاد سبک زندگی سالم برای تقویت سیستم ایمنی و جلوگیری از بیماری ها پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای بهبود وضعیت ایمنی بدن در بیماری هایی چون آرتریت روماتوئید، سلیاک، نارسایی کلیه و … را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با خانم دکتر لاهیجانی اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com   نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی، تقویت سیستم ایمنی بدن

بهزی، تقویت سیستم ایمنی بدن

محتوای گفتگو تقویت سیستم ایمنی

  1. سیستم ایمنی چیست و چطور ضعیف میشود؟
  2. توضیح کلی خود مراقبتی و سبک زنندگی سالم برای داشتن سیستم ایمنی قوی چیست؟
  3. سبک زندگی مناسب در بیماری آرتریت روماتوئید چیست؟
  4. چطور سیستم ایمنی بدن را تقویت کنیم؟

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!  بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.