پیشگیری و بهبود چاقی با دکتر ناصر رضایی پور

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد. به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۳۰ از لایو بهزی با موضوع چاقی و سبک زندگی مناسب برای کنترل وزن با دکتر ناصر رضایی پور متخصص طب ایرانی همراه بودیم. در این لایو به بررسی ابعاد سبک زندگی سالم برای تقویت سلامتی و عدم ابتلا به چاقی برای جلوگیری از بیماری های مرتبط پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای مدیریت و زندگی را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با آقای دکتر ناصر رضایی پور، اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

علل و عوارض چاقی، بهزی
علل و عوارض چاقی، بهزی

محتوای گفتگو چاقی :

  1. چاقی چیست و چه عوارض دارد؟
  2. چاقی چگونه و با چه علائمی اتفاق می افتد؟
  3. توضیح کلی خود مراقبتی و سبک زندگی سالم برای پیشگیری از چاقی چیست؟
  4. آیا دارو ها و دمنوش های گیاهی میتوانند لاغری را ایجاد کنند؟
  5. به چه روش های میتوان پر اشتهایی را کنترل کرد؟
  6. آیا لبنیات کاهش وزن را به تاخیر می اندازد؟
  7. لزوم توجه به وضعیت بهداشت روان برای بدن سالم و پیشگیری از چاقی

چطور چاق میشویم، بهزی

چطور چاق میشویم، بهزی

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!  بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار و پیگیری درمان (فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.