کنترل بیماری ام اس با دکتر مهرنوش مهربانی

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد. به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۲۹ از لایو بهزی با موضوع ام اس و سبک زندگی مناسب برای کنترل و مدیریت بیماری ام اس با دکتر مهرنوش مهربانی متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات همراه بودیم. در این لایو به بررسی انواع ابعاد سبک زندگی سالم برای تقویت سیستم ایمنیو عصبی بدن برای جلوگیری از بیماری های مرتبط پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای مدیریت و زندگی با بیماری ام اس را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با خانم دکتر مهرنوش مهربانی، اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی عوامل زمینه ساز بیماری ام اس
بهزی عوامل زمینه ساز بیماری ام اس

محتوای گفتگو ام اس

  1. سیستم ایمنی بدن چطور کار میکند و بیماری خود ایمنی چیست؟
  2. ام اس چگونه و با چه علائمی اتفاق می افتد؟
  3. توضیح کلی خود مراقبتی و سبک زنندگی سالم برای کنترل حملات ام اس چیست؟
  4. آیا افراد مبتلا به ام اس میتوانند باردار شوند؟
  5. به چه روش های میتوان مسیر پیش رونده ام اس را کنترل کرد؟
  6. درمان های ام اس چیست و نقش درمان های گیاهی به چه شکل است؟
کار و شغل برای بیماران ام اس
کار و شغل برای بیماران ام اس
کار و شغل برای بیماران ام اس
کار و شغل برای بیماران ام اس

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!  بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار و پیگیری درمان (فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.