لایو بهزی، قسمت ۲۳ – خانم دکتر مریم محمودی متخصص تغذیه و رژیم درمانی

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۲۳ از لایو بهزی با موضوع خودمراقبتی در #چاقی در خدمت خانم دکتر مریم محمودی ، متخصص تغذیه و رژیم درمانی بودیم. در این لایو به بررسی علل چاقی و راه کارهای خود مراقبتی و بهبود سبک زندگی و پاسخ به برخی از سوالات کاربران در این زمینه پرداختیم. همیشه میتوانید برای مشاوره و دریافت آموزش های خودمراقبتی از خانم دکتر محمودی اپلیکیشن بهزی بیمار را نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید. در مسیر سلامتی همراه شما هستیم. سایر لایو های بهزی را میتوانید از طریق آپارات و یا وبلاگ در سایت behzee.com ببینید.

محتوای گفتگو در لایو چاقی

  1. علت چاقی و اضافه وزن چیست؟
  2. آیا علت افزایش وزن تغذیه نامناسب است؟
  3. روش خود مراقبتی برای کاهش وزن  چیست؟
  4. آیا داروها و مکمل ها برای کاهش وزن مناسب هستند؟
  5. آیا عمل های جراحی برای کاهش وزن مناسب است؟
  6. بهترین راه حل برای کاهش وزن و سلامتی چیست؟
  7. رژیم های کتوژنیک برای کاهش وزن و بهبود بیماری ها چیست؟

 

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!  بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.