استفاده از داروهای گیاهی در درمان با دکتر روجا رحیمی

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، در قالب پادکست، ، لایو بهزی و مقالات، این راه کار ها را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.  با ما در لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) همراه باشید

در قسمت ۳۵ از لایو بهزی با موضوع داروهای گیاهی و درمان بیماری ها در خدمت خانم دکتر روجا رحیمی بودیم. در این لایو به بررسی انواع داروها و اختصاصا داروهای گیاهی پرداختیم و آموختیم به چه روشی میتوانیم از آنها بهترین نتایج را بگیریم. در این ویدئو به بررسی بیماریهایی چون یبوست و هموروئید و سرفه پرداخته شد و راه کارهای کنترل آن طرح شد. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده شد. همیشه میتوانید برای مشاوره با خانم دکتر روجا رحیمی و سایر همکارانشان اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی، چرا داروهای خود را کامل مصرف نمیکنیم؟
بهزی، چرا داروهای خود را کامل مصرف نمیکنیم؟
بهزی در مصرف درست و کامل دارو ها چه کمکی میتواند داشته باشد؟
بهزی در مصرف درست و کامل دارو ها چه کمکی میتواند داشته باشد؟

محتوای گفتگو داروهای گیاهی:

  1. فرق دارو های شیمیایی و گیاهی چیست؟
  2. آیا دارو های گیاهی عوارض ندارند؟
  3. آیا میتوان همه دارو های گیاهی را از عطاری ها خرید ؟
  4.  آیا داروی گیاهی برای درمان کرونا هست؟
  5. آیا داروهای گیاهی را بدون تجویز پزشک میتواند مصرف کرد؟
  6. آیا ادویه جات روزانه ما نوعی داروی گیاهی هستند؟
  7. چه دارو های گیاهی برای درمان سرفه، هموروئید و سردرد موجود است؟

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!  بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار و پیگیری درمان (فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.