ساختار اسکلتی عضلانی قوی با دکتر گرایلی ملک

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد. به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۲۸ از لایو بهزی با موضوع  کمر درد و سبک زندگی مناسب برای بهبود وضعیت استخوان بندی و عضلانی بدن با آقای دکتر ولی اله گرایلی ملک  متخصص طب ایرانی در حوزه بیماری های اسکلتی عضلانی همراه بودیم. در این لایو به بررسی انواع ابعاد سبک زندگی سالم برای تقویت عضلات و استخوانهای بدن و جلوگیری از بیماری های مرتبط پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای بهبود وضعیت ایمنی بدن در بیماری هایی چون کمردرد، درد سیاتیک،  تنگی کانال، دیسک کمر، گزگز پا و …..را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با آقای دکتر گرایلی ملک، اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی، بهبود ودرمان کمردردبهزی، بهبود ودرمان کمردرد

محتوای گفتگو کمردرد

  1. سیستم اسکلتی عضلانی بدن چگونه کار میکند؟
  2. کمردرد چگونه و با چه علائمی اتفاق می افتد؟
  3. توضیح کلی خود مراقبتی و سبک زنندگی سالم برای داشتن کمر سالم چیست؟
  4. سبک زندگی مناسب بیماری های سیایتک ، تنگی کانال، کمر درد ، گزگزپا و .. چیست؟
بهزی، کمردرد و آمار آن
بهزی، کمردرد و آمار آن
بهزی، چه زمانی کمردرد خطر دارد
بهزی، چه زمانی کمردرد خطر دارد
بهزی، انواع کمردرد
بهزی، انواع کمردرد

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!  بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.