لایو بهزی، قسمت ۲۰- آقای دکتر اسفندیار مالی متخصص نوزادان، کودکان و نوجوانان 

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان  بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزیbehzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در همین راستا در این قسمت  با آقای دکتر اسفندیار مالی متخصص نوزادان، کودکان و نوجوانان همراه هستیم تا ببینیم که چه مطالبی باید مورد نظر باشد تا فرزندان ما تغذیه درستی در دوره شیرخوارگی داشته باشند.

محتوای گفتگو در لایو تغذیه مکمل در شیرخواران

  1. تغذیه مکمل برای شیرخواران از چه زمانی باید آغاز شود؟
  2. تدریجی شروع شدن غذای مکمل به چه معنی است؟
  3. ماندگاری غذای کودک تا چند روز است؟
  4. چرا شیرخواران باید آب در کنار غذا میل کنند؟
  5. چه نوع غذاهایی در طول ۸ هفته اول باید برای کودک آماده شود؟

 

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!  بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.