لایو بهزی، قسمت ۱۹- کامران عاروان مدیرعامل جامعه معلولین ایران 

همانطور که در  لایو قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان  بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزیbehzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در همین راستا به مناسبت روز معلولین جسمی حرکتی ، از آقای دکتر کامران عاروان ، مدیر عامل جامعه معلولین ایران دعوت کردیم تا برای بررسی موضوع خود مراقبتی در معلولین جسمی و حرکتی با ما همراه باشند.

محتوای بحث شده در لایو معلولان جسمی و حرکتی

  1. به چه چیزی معلولیت جسمی- حرکتی گفته میشود
  2. آیا روش های تغدیه خاصی برای توان یابان جسمی – حرکتی وجود دارد؟
  3. معلولین جسمی حرکتی معمولا به چه بیمارای های ثانویه ای دچار میشوند؟ پوکی استخوان- کم خونی – دیابت
  4. وضعیت بهداشت روان در معلولین جسمی حرکتی  به چه شکل باید باشد؟
  5. پیگیری روزانه مسیر بهبود معلولین جسمی حرکتی  به چه شکل است؟
  6. جامعه معلولین کشور چه خدماتی را ارائه میکند و چه افرادی میتوانند در آن عضو شوند؟

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!  بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.