قسمت ۱۵،دکتر طاهره سوری، متخصص بیماری های عفونی 

همانطور که در  لایو قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان  بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد. به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزیbehzee.ir ) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در بخش پانزدهم لایو بهزی تصمیم گرفتیم تا با همراهی خانم دکتر طاهره سوری – متخصص بیماری های عفونی، به بررسی روش های خود مراقبتی در بیماری های عفونی وآمیزشی از جمله ایدز و اچ پی وی  بپردازیم، در بهزی هم کاربران تا حدی زیادی با این مشکلات دست و پنجه نرم میکنند و خود مراقبتی بیماری های آمیزشی از برنامه های پر تعداد محبوب درخواستی کاربران در اپلیکیشن بهزی است.

محتوای بحث شده در لایو بیماری های عفونی

  1. ایدز چیست و تفاوت آن با بیماری های HIV و HPV چسیت؟
  2. عوامل انتقال دهنده ایدز چیست
  3. چه عواملی به اشتباه انتقال دهنده ایدز محسوب میشوند؟
  4. آیا با داشتند AIDS میشود زندگی طبیعی داشت
  5. اگر ناگهان با یک بیمار ایدز برخورد خطر ناک داشتیم باید چه کنیم ؟
  6. خود مراقبتی و سبک زندگی سالم برای بیماران مبتلا به ایدز چیست؟

 

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.