لایو بهزی – قسمت ۴ – خانم دکترعاطفه عابدینی – فوق تخصص بیماری های ریه 

همانطور که در  لایو قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان  بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزیbehzee.ir ) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در بخش چهارم لایو بهزی تصمیم گرفتیم تا با همراهی خانم دکتر عاطفه عابدینی – فوق تخصص بیماری های ریه از بیمارستان مسیح دانشوری به بررسی روش های خود مراقبتی در بیماری های ریه به صورت کلی و در دوران قرنطینه بپردازیم.

در ویدئو زیر میتوانید گفتگوی ما با ایشان را بشنوید و نکات مهمی را در زمینه خود مراقبتی در حوزه ریه بیابید. در لایو به بررسی سوالات زیر پرداختیم :

  1. چه راهی هست که در دوران کرونا از سلامت ریه  اطمینان یابیم؟
  2. آیا آزمایشی برای تشخیص آنتی ژن های کرونا در ایران وجود دارد؟
  3. چه بیماری هایی زمینه خطر برای ابتلا به کرونا را مشخص میکند؟
  4. آیا تست های کرونا را در منزل میشود انجام داد؟
  5. تغذیه آیا تاثیری روی پیشگیری از ابتلا به کرونا  دارد؟

 

در تولید مقاله بالا از مطالب صفحات زیر و برخی از دیگر منابع استفاده شده است .

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.