همکاری بهزی و دانشگاه علوم پزشکی ایران برای طرح تحقیقاتی کم خونی و فقرآهن

همانطور که در نوشته های گذشته در مورد ویژگی های منحصر به فرد بهزی از جمله آموزش بیمار ،ارتباط با پزشک ،پیگری درمان و معرفی اپلیکیشین بهزی صحبت کردیم در این بخش میخواهیم در خصوص همکاری صورت گرفته میان بهزی و دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی ایران در خصوص اجرای طرح تحقیقانی کم خونی و فقر آهن صحبت کنیم.

کلیه دختران/ زنان ۱۵-۴۵ ساله که دچار کم خونی ناشی از فقر آهن هستند و بیماری زمینه ای دیگری ندشته و از رژیم گیاهخواری پیروی نکرده و باردار یا شیرده نیستند، میتوانند در این طرح شرکت کنند.

برای شرکت در این طرح نباید بیماری زمینه ای داشته باشید. بیماری زمینه ای شامل این موارد است: بیماری قلبی، وجود انگل در دستگاه گوارش، ابتلا به بیماریهای حاد یا مزمن کبدی و کلیوی، هموگلوبینوپاتی ها ، دیابت، انواع بدخیمی ها ، آنمی سیکل سل، پیروی از رژیم گیاهخواری، بیماری های عفونی مانند ایدز یا مالاریا بیماران دچار سوء جذب مانند بیمارانی که تحت گاسترکتومی، گاستروژژنوستومی یا دچار اسپروی سلیاک و سایر سندرومهای سوء جذب، زخم معده یا اثنی عشر، سابقه خونریزی گوارشی در طی ۳ ماه گذشته ، خونریزی رحمی خارج از زمان عادت ماهیانه، سابقه تالاسمی، مصرف استروئیدها، تتراسایکلین، کینولونها، آنتی اسیدها

معاینه اولیه:

برای آغاز حضور  ابتدا اپلیکیشن بهزی (بیمار) را نصب کنید و خانم دکتر مریم مقیمی را به عنوان پزشک خود معرفی بفرمایید و در ادامه روزهای یکشنبه و چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۱ برای معاینه توسط خانم دکتر مقیمی در تهران به آدرس: چهار راه ولیعصر، جنب پارک دانشجو، کوچه رازی، پلاک ۷۹ مراجعه کنید.

مزایای شرکت در این طرح:

۱- انجام رایگان آزمایشات کم خونی در طی دوره مطالعه
۲- تجویز رایگان دارو جهت درمان کم خونی
۳- همراهی و پیگیری هر لحظه سلامت با پزشک به صورت آنلاین در سامانه بهزی
۴- آموزش رایگان سبک زندگی مناسب هر فرد پس از پایان دوره در سامانه بهزی

همچنین میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۰۰۰۴۶۳۷۰ تماس بگیرید یا به سایت  https://behzee.com مراجعه کنید پشتیبانی در این خصوص راهنمایی بخواهید.

اگر میخواهید سریع تر اپ بهزی را نصب کنید از این طریق اقدام بفرمایید:

دانلود اپ بهزی برای آغاز طرح

 


شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.