همراهان عزیز با سلام،

خدا را شاکریم که سال قبل افتخار این را داشتیم که همراه هموطنانمان باشیم. بهزی در سال ۹۸ کوشید تا مایه سلامتی، دلگرمی، امید و بهبود بیماران و ابزار هوشمندی برای تیم درمان باشد تا سطح جدیدی از حمایت و اثر بخشی درمان را تجربه کنند. تجربیان خود را نیز در نوشته های قبل با شما در میان گذاشتیم.

اما اکنون همه با چالش بزرگی رو به رو هستیم و می‌دانیم راه کار مدیریت آن، آموزش، حمایت و پایش دقیق است وبه همین دلیل اهمیت سرویس های ارائه شده توسط بهزی بیش از پیش مشخص شده و مقابله با این شرایط را سهل تر و هوشیارانه تر میسازد. برای مقابله با این ویروس باید همه اعضای جامعه تلاش کنند زیرا انتشار این ویروس ارتباط نزدیکی با کوشش همه ما دارد و در این ارتباط بهزی میکوشد که خدمات آموزش و پایش را به عنوان یک ابزار در اختیار کادر درمان قراد دهد تا تمام سنگینی مقابله با شرایط جدید بر دوش افراد متخصص در حوزه پزشکی و تیم درمان نباشد.

لذا عیدی امسال ما ارائه خدمات آموزش، حمایت و پایش (فالوآپ) به مردم عزیز کشورمان و همه فارسی زبانان در هر نقطه از کره زمین است. تیم درمانی حاذق و پرتوانی هم در قالب # کمپین_امید به ما پیوستند و اکنون با حمایت انها در این مسیر قدم بر میداریم. همکاری با مراکز درمانی چون بیمارستان مسیح دانشوری، بیمارستان امام خمینی، بیمارستان امام حسین، دانشگاه علوم پزشکی تهران و … به ما دلگرمی میدهد که به آینده زیبایی امیدوار باشیم چون با هم از این چالش نیز خواهیم گذشت .

تمام اعضا تیم بهزی شامل دکتر محمد علی زارعیان، مرضیه پورکرمان، ناصر حکمتی، نوشین نژادی، سعید نصرت آبادی، بهزاد زمانی، الناز فقیهی، فرشید شاه مرادی و مرضیه قنبری در روزهای انتهایی سال ۹۸ تمامی تلاش خود را کرده اند که بتوانند خدماتی را آماده کنند که دلگرم کننده بوده و در سلامتی موثر باشد. تیم بهزی تا پرچم سفید خاتمه کرونا به مراکز درمانی مسئول در این چالش و بیماران آنها به رایگان خدمت ارائه میکند تا این کار چشم روشنی کوچک ما باشد برای هموطنانمان و از برکت این حرکت بهره‌مند شویم. شما هم مانند همیشه همراه ما باشید تا خدمات خود را هر روز متناسب با شما بهتر کنیم.

 امسال و هر سال به همراهیتان دلگرمیم …

سال نو  سلامت … سال نو مبارک!

بهار مازندرانی – مدیر عامل بهزی