سلام گرمی داریم به همه کاربران و همراهان بهزی

همه دوستانی که در سال گذشته توفیق این را داشتیم که در مسیر سلامتی همراه هر لحظه آنها باشیم. و حتی همه کاربرانی که تازه و در انتهای سال به ما پیوستند و قرار است در  سال جدید تجربه استفاده از خدمات را داشته باشند. امسال تیم بهزی سعی کرد تا با نهایت توان، عشق و مهارت، خدمات مکمل درمان را به پزشکان و بیماران ارائه کند. خدماتی که امیدواریم توانسته باشد نور امید و دلگرمی به دلها تاباند و موجب بهبود آلام باشد.

شاید بد نباشد به گوشه ای از دستاورد های امسال با هم نگاهی بیندازیم . با افتخار اعلام می‌کنیم که در این مدت در حدود پنجاه هزار توصیه مراقبتی برای بیماران در ایران و سایر کشورهای جهان ارسال کردیم و امیدواریم که این  توصیه های نقش مهمی در بهبود کیفیت زندگی بیماران ایفا کرده باشد. در این مدت حدود ۲۰۰۰۰ پیام از سوی بیماران دریافت کردیم و به یاری پزشکان پاسخگوی آن بودیم. یکی از جالب ترین نتایج عملکرد بهزی شاید این بود که بدانیم بیشترین بیماری که کیفیت زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده است چیست؟  حتی برای خودمان هم جالب بود که جمع بزرگی از بیماران ما با مشکلات سوءهاضمه به عنوان پر تعداد ترین بیماری دست و پنجه نرم میکردند و بهزی برنامه های خاصی برای سال جدید برای مدیریت این بیماری دارد.

البته لازم به ذکر است که در این میان گاها بسیار غمگین شدیم چون برخی از بیماران به دلایل اقتصادی نتوانستند در طولانی مدت ما را همراهی کنند. اما ما سعی کردیم با جمع آوری نام این بیماران در قالب طرح عیدانه بهزی فرصت استفاده از آموزش های خود مراقبتی را در عید ۹۸ به صورت رایگان برایشان فراهم آوریم. این طرح در این لحظه در حال اجراست و  امیدواریم با این حرکت به بهبود موثر تر و ماندگار تر آنها کمک کرده باشیم.

در سال گذشته دریافتیم که آموزش کابران تنها یاد دادن نکات نیست بلکه عادت دادن فکر به تعمق در مورد این موضوعات و دادن ابزار لازم است. ما کوشیدیم که با نهادینه ساختن یک دیدگاه خودمراقبتی در زندگی کاربرانمان موثر باشیم.

در این مدت افتخار ارتباط با پزشکانی را داشتیم که میدانند با تلاش در مسیر بهبود سبک زندگی، نه تنها این نسل، بلکه نسل های آینده انسانها نیز بهبود خواهند یافت. پزشکانی که سختی راه را به جان خریده اند تا خدمات درمانیِ بهتر و اثر بخش تری به جامعه ارائه شود و فرا تر از انتظاری که تفکر رایج پزشکی از آنها دارد به واقع و به درستی تیشه به ریشه بیماری ها بزنند.

تیمی که در این مدت این خدمات را برای شما محقق کرده است معتقد است که نهایت هوشمندی و خوش قلبی یک فرد آنجاست که از مهارت های و توانایی های خود تنها در مسیر دستیابی به اهداف فردی استفاده نکند و بکوشد تا تاثیری ماندگار در زندگی مردم داشته باشد. اجازه بدهید این همکاران سخت کوش را به شما معرفی کنیم:

دکتر محمدعلی زارعیان، بهزاد زمانی، نوشین نژادی، سعید نصرت آبادی و مرضیه پورکرمان

ما به وجود همه همکارانمان افتخار میکنیم و امیدواریم که در سال آینده هم امکان خدمت رسانی به مردم عزیزمان برای ما مهیا باشد. دعای ما این است که امیدواریم سال آینده سالی سرشار از سلامتی برای شما باشد و تیم ما بتواند در این مسیر همراهیتان کند.

سال نو مبارک!

بهار مازندرانی

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.