سبک زندگی سالم در کودکان با خانم دکترمریم السادات پاک نژاد

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۲۶ از لایو بهزی با موضوع زندگی سالم در کودکان با خانم دکتر پاک نژاد متخصص طب ایرانی همراه بودیم. در این لایو به بررسی انواع ابعاد سبک زندگی سالم و مراقبت از کودکان همچون تغذیه خواب بهداشت روان تحرک و … پرداختیم.در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای بیماری های شایع در کودکان مثل یبوست، لاغری، کم اشتهایی و … را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با خانم دکتر پاک نژاد اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی، عادتهای سلامت کودکان
بهزی، عادتهای سلامت کودکان
بهزی، عادتهای سلامت کودکان
بهزی، عادتهای سلامت کودکان

محتوای گفتگو سبک زندگی سالم در کودکان

  1. توضیح کلی خود مراقبتی و سبک زنندگی سالم چیست؟
  2. سبک زندگی مناسب در کودکان با بزرگسالان چه تفاوتی دارد؟
  3. درمان یبوست،  اضطراب، بی اشتهایی و … در کودکان به چه شکل است؟

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!  بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.