کسب رتبه برتر توسط بهزی در جشنواره نوآفرینی کارایا
جایزه نوآوری کارایا به برترین استارتاپ‌هایی تعلق می‌گیرد که در طی یک سال گذشته، بهترین عملکرد را از نظر میزان دستیابی به شاخص‌های کلیدی عملکرد خود به جای گذاشته باشند. هدف از برگزاری این رویداد سراسری، توجه به استارتاپ‌های سرتاسر کشور، تجاری‌سازی ایده‌های نوآورانه، و توسعه اکوسیستم کارآفرینی است.
مراحل برگزاری این رویداد به این شکل بود که پس از جمع‌آوری اطلاعات استارتاپ‌ها، فرایند داوری و ارزیابی‌های اولیه ایده انجام گرفت و ۱۰ استارتاپ برگزیده شناسایی شدند. مرحله پایانی در روز ۸ اردیبهشت ۹۸ و در حضور سرمایه‌‌گذاران نیک‌اندیش و سایر سرمایه‌گذاران مدعو اکوسیستم برگزار شد. سامانه بهزی برای ارائه خود ۵ دقیقه مهلت ارائه و ۵ دقیقه مهلت پاسخگویی به داوران داشت در پایان نشست سامانه های برگزیده معرفی شدند. در این رویداد سامانه بهزی که ارائه دهنده خدمات آموزش، پشتیبانی و ارزیابی به بیماران است موفق به کسب رتبه سوم شد.

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.

در تولید مقاله بالا از مطالب صفحات زیر و برخی از دیگر منابع استفاده شده است .