مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم
هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم

. به بهانه تولد حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک حضور و همراهی تمامی متخصصان بِهزی در سال گذشته را پاس میداریم زیرا با تلاش آنها در مسیر سلامتی و بهبودی، رنگ زیبای امید هر روز بر دل بیماران و دردمندان نقش شده است.

پزشکانی که میدانند با تلاش در مسیر بهبود سبک زندگی، نه تنها این نسل، بلکه نسل های آینده انسانها نیز بهبود خواهند یافت. پزشکانی که سختی راه را به جان خریده اند تا خدمات درمانیِ بهتر و اثر بخش تری به جامعه ارائه شود و فرا تر از انتظاری که تفکر رایج پزشکی از آنها دارد به واقع و به درستی تیشه به ریشه بیماری ها بزنند.

پزشکانی که ورای هر دارویی به توانمند سازی بیماران اهمیت داده و برای توسعه این فرهنگ تلاش می کنند. متخصصانی که میدانند سلامت در بیماران پس از تشخیص و تجویز، تنها با “مدیریت روش زندگی” محقق میشود.  اینها همان تلاشگرانی هستند که نه تنها دانش به روز و بین المللی پزشکی را در اختیار دارند بلکه دستانشان را به یکدیگر داده اند تا به یاری هم پلی مستحکم بسازند برای حرکت بیماران به سوی سلامتی و بهزیستی.

پزشکانی که به بیمارانشان می آموزند به نجوای بدن خود گوش بسپارند زیرا میدانند که مدیریت روش زندگی بر سرعت بهبود تاثیر میگذارد. این حکیمان هوشمندی بدن را جدی گرفته و بیمار را برای تبدیل شدن به قهرمان زندگی خود  آموزش می دهند.

از همه این عزیزان متشکریم یاریمان کردند تا حس کنیم، اهدافی این چنین بزرگ و زیبا، دست یافتنی تر از چیزی است که می نماید. آن ها را قدر میدانیم و متشکریم که زنجیر امید را هر روز مستحکم تر ساختند تا بتوانیم هواداران کویش را چو جان خویشتن بداریم. تلاش ما برای تقدیر از شما تمامی نخواهد یافت و در صفحه زیر حضورتان را پاس داشته ایم …. شاکریم که بودید و هستید … روزتان مبارک

صفحه متخصصان بهزی

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!

بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.

بهار مازندرانی – تیم بهزی