چو بیمار از شفا سرمست گردد           طبیب از فرط شادی مست گردد

خدا شافی و این خود افتخاری است       که دستی با خدا همدست گردد

تبریک بهزی به مناسبت روز پزشک: 

سالی دیگر گذشت و خرسندیم که بهزی در این سال هم در کنار شما با و یاری خداوند متعال در مسیر آموزش، پشتیبانی و ارزیابی بیماران تلاش نموده است. امسال هم به بهانه تولد حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک و درمانگر از حضور و تلاش تک به تک شما سپاسگزاریم که با نگاهی مهربان و هوشمند به یاری بیماران می شتابید و آنها را در تمامی مراحل بهبودی همراهی می کنید. بهزی به ارائه خدمات مکمل درمان به شما و بیمارانتان افتخار می کند و هر روز در مسیر خلق سرویس بهتر و هوشمند تر در تلاش و تکاپوست .

امسال با تعداد زیادی از مراکز درمانی، پزشکان و درمانگران همکاری داشتیم و از دلسوزی و عشق آنها به درمان، بسیار آموختیم. در کنار درمانگرانی تلاش کردیم که می دانند با بهبود سبک زندگی، نه تنها این نسل، بلکه نسل های آینده انسانها نیز تاثیر خواهند گرفت. همکاران درمانگر ما در بهزی شجاعانه در خط اول استفاده از خدمات مکمل درمان پیش رفتند و در راه طراحی جزئیات دقیق تر تلاش کردند تا در نهایت اثر بخشی خدمات درمانی افزایش یافته و بیماران بهبودی سریع تر و ماندگار تری را تجربه کنند.
همه در کنار هم در این سال تلاش کردیم تا فرهنگ “درمان فقط دارو نیست” را توسعه دهیم و به بیماران بیاموزیم که حق دارند در کنار تشخیص و درمان در زمان بهبودی از خدمات پشتیبانی و مراقبت استفاده کنند و به آموزشی در سطح بین المللی و جان گرفته از تلاش شبانه روز همه پزشکان، دسترسی داشته باشند.

بر اساس یکسال خدمات موثر در کنار همه پزشکان فهمیدیم که چرا در آینده نزدیک باید تاکید هر چه بیشتری روی مبحث سلامت دستگاه گوارش و سلامت روان داشته باشیم. چرا این دو حوزه بسیار در درمان بقیه موارد موثر هستند. از همه مراکز درمانی، پزشکان و درمانگران متشکریم که در این مسیر همراهیمان کردند تا به اهدافی این چنین بزرگ و بیندیشیم و به سوی آنها قدم برداریم.

اینجا از طرف تمامی تیم بهزی دست تک به تک این درمانگران را به گرمی می فشارم و با دلگرمی تمام می گویم که باعث افتخار است که در زنجیره خدمات درمانی و شفا در تلاشیم و حضور داریم.
از این به بعد هم به یاری خدا با نهایت توان همراه شما هستیم.
روزتان مبارک

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.

بهار مازندرانی -تیم بهزی