بیماری های تیروئید و درمان آن با دکتر جواد رضا باهوش، متخصص غدد

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۲۵ از لایو بهزی با موضوع بیماری های تیروئید و درمان آن در خدمت دکتر جواد رضا باهوش، متخصص داخلی غدد و متابولیسم بودیم. در این لایو به بررسی انواع بیماری های تیروئید و روش های خود مراقبتی و راهکارهای درمانی پرداختیم.در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای خود مراقبتی و بهبود سبک زندگی برای بهبود بیماری های تیروئید مثل پرکاری و کم کاری را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با آقای دکتر باهوش اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی پرکاری تیروئید درمان
بهزی پرکاری تیروئید درمان

محتوای گفتگو بیماری های تیروئید

  1. توضیح کلی غدد در بدن و تیروئید
  2. آشنایی  انواع بیماری های تیروئید مثل پرکاری تیروئید و کم کاری تیروئید
  3. انواع روش های تشخیص و درمان تیروئید
  4. آیا سبک زندگی سالم روی بهبود عملکرد تیروئید تاثیر گذار است؟
  5. تغذیه ، خواب، ورزش ، بهداشت روان تا چه حد روی بهبود بیماری تاثیر دارند؟
  6. آیا با چالش های تیروئید میتوان برای بارداری اقدام کرد؟
  7. غیره …

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!  بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.