لایو ۲ بهزی – خانم دکتر فرناز مشیری،متخصص و جراح زنان، زایمان و نازایی

همانطور که در  لایو قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان  بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزیbehzee.ir ) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در بخش دوم لایو بهزی تصمیم گرفتیم تا با همراهی خانم دکتر فرناز مشیری – متخصص و جراح زنان، زایمان و نازایی، به بررسی روش های خود مراقبتی در بیماری های زنان به صورت کلی و در دوران قرنطینه بپردازیم چون سلامت زنان و مادران منشا بخش قابل توجهی از سلامت و کیفیت زندگی در جهان است.

در ویدئو زیر میتوانید گفتگوی ما با ایشان را بشنوید و نکات مهمی را در زمینه خود مراقبتی در حوزه زنان بیابید. در لایو به بررسی سوالات زیر پرداختیم :

  1. خود مراقبتی در حوزه زنان چیست و چند اصل دارد؟
  2. چه کارهایی را باید از سنین کم انجام دهیم تا بدن ما در بزرگسالی سلامت باشد؟
  3. چه باور های غلط و اشتباهاتی در مسیر خود مراقبتی خانم وجود دارد؟
  4. در این مدت پزشکان زنان با چه نوع بیمارانی بیشتر روبه رو بوده اند؟
  5. آیا میشود از خود مراقبتی افراطی و ناسالم به وسواس دچار شویم؟
  6. علت کیست تخمدان چیست؟ چالش ها و عوارض ناشی از این بیماری چیست؟
  7. علت ترشحات رحمی چیست و عفونت ها چطور بوجود می آیند؟
  8. نحوه فریز تخمک و جنین به چه شکل است و تا چه زمانی امکان فریز وجود دارد؟
  9. آیا میتوان جنسیت جنین را مشخص کرد
  10. خود مراقبتی از بعد از ۴۰ سالگی و در دوران یائسگی به چه شکل است؟

با ما همراه باشید

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.