لایو بهزی – قسمت ۱۶- دکتر فرناز مشیری، متخصص و جراح زنان، زایمان و نازایی

همانطور که در  لایو قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان  بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزیbehzee.ir ) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در هفته های گذشته لایو ابتدایی در مورد سلامت زنان در بهزی برگزار شد که با توجه به درخواست بسیار زیاد در این حوزه برنامه دیگری صرفا برای بررسی موضوع  سلامت زنان بالای ۳۰ سال برگزار گردید. در این بخش نیز با همراهی خانم دکتر فرناز مشیری،متخصص و جراح زنان، زایمان و نازایی، به بررسی روش های خود مراقبتی در بیماری های زنان بالای ۳۰ سال تا زمان یائسگی پرداختیم

محتوای بحث شده در بخش دوم لایو حوزه زنان، زایمان و نازایی

  1. شایع ترین بیماری های زنان بالای ۳۰ سال چیست؟
  2. فیبرم چیست و علت بوجود آمدن آن در بدن چیست؟
  3. HPV چست و به چه علت بوجود می آید؟
  4. علائم خطر اصلی که باید توسط خانم ها برای بررسی وضعیت سلامتی در نظر گرفته شود چیست؟
  5. چه آزمایش هایی باید برای تشخیص نوع بیماری انجام داد؟
  6. آیا کرونا خطر بیماری های زنان را افزایش میدهد؟
  7. آندومتریوز چیست و چرا موجب اختلال در سلامت زنان میشود؟
  8. کیست تخمدان چیست و چه خطراتی در زندگی زنان دارد؟

شما هم از خدمات بهزی بهرمند شوید!بِهزی، سامانه ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، مشاوره آنلاین، پیگری درمان و پایش بیمار(فالوآپ) به عنوان خدمات مکمل درمان است. بِهزی از طریق جمع آوری و پالایش داده های بیماران، مسیر بهبود را ارزیابی می کند و از طریق آموزش، یادآوری و ارائه نکات مهم، مسیر درمان را تسریع و اثر بخش می کند. از سوی دیگر بهزی به تیم درمان، بیمارستان ها، مراکز درمانی، پزشکان و پرستاران امکان همراهی و ارتباط با بیماران را در فضای خارج از کلینیک ها و مراکز درمانی می دهد تا بدانند کدام روش درمانی موثر بوده تا پیگیری درمان برای درمانگر و بیمار اثر بخش تر و ساده تر باشد. برای دانلود اپلیکیشن بهزی (اپ کاربر و بیمار، اپ پزشک) به سایت بهزی، گوگل پلی و کافه بازار مراجعه کنید.